Hewlett Packard Enterprise

46 položiek celkom
AP-POE-AFGE 1-Port GbE 802.3af 15.4W midspan injector
40,30 €
703475
63,89 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

703412
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
ZADARMOZADARMO
168,76 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

703065
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
94,48 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

703064
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW
76,67 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

703144
Aruba 2530 48 PoE+ Switch
ZADARMOZADARMO
1 115,29 €

Prevedenie:Rack mounted 19"; Management:SNMP/RMON; Maximálny počet portov:48; Technológia:Fast Ethernet + Gigabit uplink; Vlastnosti switche:Funkcia POE na...

225641
Aruba 2530 48G PoE+ Switch.
ZADARMOZADARMO
1 500 €

Prevedenie:Rack mounted 19"; Management:SNMP/RMON; Maximálny počet portov:48, 52; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Vlastnosti switche:Funkcia POE na...

703486
Aruba 2530 8 Switch
ZADARMOZADARMO
Aruba 2530 8 Switch
Skladom (> 5 KS)
209,24 €

Prevedenie:Rack mounted 19"; Management:SNMP/RMON; Maximálny počet portov:8; Technológia:Fast Ethernet + Gigabit uplink

225644
Aruba 2530-24 HP RENEW Switch J9782AR
ZADARMOZADARMO
143,86 €

Prevedenie:Rack mounted 19"; Management:SNMP/RMON; Maximálny počet portov:24; Technológia:Fast Ethernet + Gigabit uplink; Vlastnosti switche:Rozšíriteľnosť

460159
Aruba 2540 24G 4SFP+ Switch (replJL678A)
ZADARMOZADARMO
1 186,97 €

Prevedenie:Rack mounted 19"; Management:SNMP/RMON; Maximálny počet portov:24, 28; Technológia:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty; Vlastnosti switche:Rozšíriteľnosť

549493
Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+ Switch (replcmnt JL675A).
ZADARMOZADARMO
2 398,82 €

Prevedenie:Rack mounted 19"; Management:SNMP/RMON; Maximálny počet portov:48, 52; Technológia:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty; Vlastnosti switche:Funkcia POE...

703481
Aruba 2930F 24G 4SFP+ Swch
ZADARMOZADARMO
1 858,87 €

Prevedenie:Rack mounted 19"; Management:SNMP/RMON; Maximálny počet portov:28; Technológia:Gigabit Ethernet + možnosť 10 GbE portov; Vlastnosti...

549391
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 4 - 46 položiek celkom

TuNakupim.sk nájdete na GLAMI.sk