Planet

15 položiek celkom
Planet ENW-9801 PCI Express (PCI-E x8) síťová karta, 1x 10Gbps SFP+
ZADARMOZADARMO
136,75 €

Prenosová technológia LAN:Optical

1018450
Planet FSD-1008HP Switch, PoE 8x PoE 802.3at 120W+ 2x 100Base-TX,VLAN,extend mód 10Mb/s do 250m, fanless
73,15 €

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximálny počet portov:10; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch

1017435
Planet GTP-805A konvertor 10/100/1000Base-T / miniGBIC SFP, PoE injektor IEEE 802.3at
85,12 €

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšírenia:Modularita konvertora

1017293
Planet IGS-10020HPT PoE switch 8x 1000Base-T, 2x SFP, 802.3at 270W, IP30, -40 až 75°C, SNMP, IGMPv3, IPv6
ZADARMOZADARMO
604,22 €

Prevedenie:DIN Rail; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:8; Management:SNMP/RMON; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch,...

1018239
Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6
ZADARMOZADARMO
386,20 €

Prevedenie:DIN Rail; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:8; Management:SNMP/RMON; Vlastnosti switche:Rozšíriteľnosť

1018244
Planet ISW-500T Switch, 5x 10/100Base-TX, ESD, DIN, IP30, -40~75°C
78,04 €

Prevedenie:DIN Rail; Technológia:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximálny počet portov:5

1017437
Planet ISW-501T, 5x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C
78,04 €

Prevedenie:DIN Rail; Technológia:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximálny počet portov:5

1018240
Planet ISW-511T, 4x 10/100Base-TX+ 1x 100FX 2km, MM, DIN, IP30, -40~75°C
98,03 €

Prevedenie:DIN Rail; Technológia:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximálny počet portov:4; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch

1018243
Planet ISW-800T, switch, 8x 10/100Base-TX, ESD, DIN, IP30, -40~75°C
83,89 €

Prevedenie:DIN Rail; Technológia:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximálny počet portov:8

1017350
Planet POE-2400G, PoE injektor IEEE 802.3af, 24xGE, PoE 380W (max.15,4W/port)
ZADARMOZADARMO
491,36 €

Prevedenie:Rack mounted 19"; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:24; Management:Web; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch

1018178
Planet switch IGS-501T, průmysl.verze 5x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V, ESD+EFT
ZADARMOZADARMO
101,60 €

Prevedenie:DIN Rail; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:4

1018433
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 15 položiek celkom