Ubiquiti

12 položiek celkom
UBNT POE-15-12W [PoE adaptér 15V/0,8A (12W), vč. napájecího kabelu]
8,54 €

Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Zdroje, PoE

1015147
UBNT POE-24-12W [PoE adaptér 24V/0,5A (12W), vč. napájecího kabelu]
8,54 €

Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Zdroje, PoE

1015327
UBNT POE-24-12W-G [Gigabit PoE adaptér 24V/0,5A (12W), vč. napájecího kabelu]
13,78 €

Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Zdroje, PoE

1015454
UBNT POE-48-24W [PoE adaptér 48V/0,5A (24W), vč. napájecího kabelu]
13,88 €

Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Zdroje, PoE

1015328
UBNT POE-48-24W-G [Gigabit PoE adaptér, 48V/0,5A (24W), vč. napájecího kabelu]
16,94 €

Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Zdroje, PoE

1015429
UBNT POE-50-60W [PoE adaptér pro AirFiber, 50V/1,2A (60W), vč. napájecího kabelu]
18,48 €

Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Zdroje, PoE

1015428
UBNT U Fiber UF-MM-1G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G modulů, Multi-Mode, LC konektor]
21,66 €

Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Multimode

1015790
UBNT UDM-Pro - UniFi Dream Machine Pro [1x Gigabit WAN, 4xGLAN, 2xSFP+,Bluetooth, VPN, Security Gateway,Controller]
ZADARMOZADARMO
431,26 €

Zabezpečenie:Základní/Firewall, VPN; Počet portov:1xWAN, 1-8x LAN; Typ zariadenia:Router

1017322
UBNT UniFi Smart Power Cable
34,37 €
1017386
UBNT UniFi UDC-1, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 1 metr
21,53 €

Technológia SFP modulu:1000 Mbps, 10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC, SFP+

1015813
UBNT UniFi UDC-2, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 2 metry
24,77 €

Technológia SFP modulu:1000 Mbps, 10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC, SFP+

1015814
UBNT UniFi USW-Flex-Utility [adaptér pro instalaci na sloup]
51,61 €

Prevedenie:Desktop; Technológia:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximálny počet portov:5; Vlastnosti switche:Funkcia POE na portoch

1017391

Stránka 1 z 1 - 12 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie