27'' LED AOC U27G4XM
Kód: 208833004292
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AOC U27G4XM
*
VESA Certified DisplayHDR™ 1000
*
Adaptive Sync
*
NVIDIA G-SYNC Compatible
*
Flicker Free
*
Low Blue Mode
Typ obrazovky: ,Fast IPS
Podsvícení: ,Mini LED
Úhlopříčka [palce]: ,27
Rozlišení: ,3 840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: ,0.2331
Obnovovací frekvence [Hz]: ,160
Poměr stran: ,16:9
Povrch displeje: ,Antireflexní
Jas [cd/m2]: ,1 200
Kontrast: ,1 000:1
Odezva [ms]: ,1
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Počet barev: ,1,07 B.
Reproduktory: ,Ne
Konektory: ,
* 1x HDMI 2.1
* 1x DisplayPort 1.4
* 4x USB-A
* 1x USB-B
Napájení: ,Interní
Spotřeba [W]: ,45
Stand By režim [W]: ,0,3
Třída energetické náročnosti: ,G
Montáž na zeď: ,VESA 100x100
Naklápění monitoru: ,
* Naklonění:-3° ±2° ~ 21° ±2°
* Pivot: 90° ±2° ~ 90° ±2°
* Otočení do stran: ,28° ±2° ~28° ±2°
* Výškově nastavitelné: 130mm
Barva: ,Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): ,614 x 386.6~516.6 × 240
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): ,614 x 366.4 × 59.4
Hmotnost [kg]: ,7,1
Obsah balení: ,
* HDMI kabel
* DisplayPort kabel
* USB-B to A
* Napájecí kabel
Záruka: ,3 Roky
Stránky výrobce: ,https://aoc.com/cz/gaming/monitors/u27g4xm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11.05 kg |
| EAN: | 4038986183123 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0.2331 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 614 x 516.6 × 240 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 7,1 |
| Model: | U27G4XM |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB-C: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 160 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 45 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | AOC Gaming |
| Výkon Power Delivery (W): | Nepodporuje |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 1000 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 1200 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | TPV Displays Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prins Bernhardplein 200, 1097 JB Amsterdam, Netherlands |
| E-mail : | info@aoc.com |
