27'' LED ASUS VG27AQ5A
Kód: 20886009871
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.64 kg |
| EAN: | 4711387906835 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Model: | VG27AQ5A |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| HDR: | HDR10 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Rozlíšenie - štandard: | QHD |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | ASUS TUF |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | ASUS Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Harkortstraße 21-23, 40880 Ratingen, Germany |
| E-mail : | www.asus.com |
