27'' LG LED 27HJ713C-B - dealový model
Kód: 208021674717
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
 ,LG LED 27HJ713C-B
Typ obrazovky: ,IPS
Úhlopříčka [palce]: ,27
Rozlišení: ,3840 x 2160
Poměr stran: ,16:9
Povrch displeje: ,Antireflexní
Jas [cd/m2]: ,350
Kontrast: ,1 000:1
Odezva [ms]: ,5
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Konektory: ,
* 1x DisplayPort
* 2x HDMI
* Headphone out
* 1x USB Upstream Port ver. 3.0
* 2x USB Downstream ver. 3.0
Napájení: ,External
Spotřeba [W]: ,65W
Stand By režim [W]: ,
Třída energetické náročnosti: ,
Montáž na zeď: ,100 x 100
Naklápění monitoru: ,-5~25°
Barva: ,Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): ,615 x 546.3 x 276.1 ,
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): ,615 x 365.1 x 42.70
Hmotnost [kg]: ,
Obsah balení: ,
* Adapter
* DisplayPort cable
* Power Cord
* HDMI cable
* USB 3.0 upstream cable
Záruka: ,2 Roky
Stránky výrobce: ,https://www.lg.com/global/business/medical-displays/lg-27HJ713C
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10.2 kg |
| EAN: | 8806098492909 |
| Konektor USB: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 615 x 546.3 x 276.1 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Externí |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 7.5 |
| Model: | 27HJ713C-B |
| Konektor USB-C: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Spotreba energie (W): | 65 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 2 |
| Modelový rad: | LG |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | LG Electronics Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn, Germany |
| E-mail : | www.lg.com |
