ACER LCD Nitro VG270P6bmipx,27" IPS LED,FHD,250nits,144Hz,1ms,HDMI,DP,Vesa,Audio,Repro,Black
Kód: 11295162
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ACER LCD Nitro VG270P6bmipx
Part Number: UM.HV0EE.601
Zobrazovač
Veľkosť panela (palce): 27"
Typ panela: IPS LED
Rozlíšenie: FHD 1920x1080
Jas: 250 nitov
Doba odozvy: 1ms
Obnovovacia frekvencia: 144 Hz
Dotyková obrazovka: Nie
Zvuk a kamera
Reproduktory: Áno, 2x 2W
I/O porty
1xHDMI(1.4)
1xDP(1.2)
Earphone Jack : Áno
Mechanické prevedenie
Tilt : Nie
Swivel : Nie
Pivot: Nie
Výšková nastaviteľnosť : Nie
VESA montáž na stenu : 100x100mm
Fyzické charakteristiky
Farba: Čierna
Výbava
FreeSync
BlueLightShield
Záruka
2 roky
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25" až 27" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5.5 kg |
| EAN: | 4711474414922 |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Výbava: | VESA, FreeSync, Redukce modrého světla |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas (cd/m2): | 250 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 144 |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Rozhranie: | HDMI, 3.5mm Jack, DisplayPort |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Acer Computer GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Kornkamp 4, 22926 Ahrensburg, Germany |
| E-mail : | www.acer.com |
