Acer Vero/B277KLBbmipruzx/27''/IPS/4K UHD/72Hz/1ms/Čierna/2R
Kód: 18783009424A0014
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Acer Vero B277KLBbmipruzx
* Adaptive Sync
* 99% sRGB
* HDR10
* BlueLightShield Pro
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka: 27'' (68,6cm)
Rozlišení: UHD (3840x2160)
Obnovovací frekvence: 72Hz
Poměr stran: 16:9
Jas: 350 nitů
Odezva: 1ms (GTG)
Pozorovací úhly (H/V): 178°/178°
Reproduktory: 2x 2W
Porty:
* 1x HDMI (2.0)
* 1x DP (1.2)
* 1x USB-C (90W)
* audio out
* USB3.2x4 + USB-B (2up 4down)
* 1x napájecí konektor
Montáž na zeď: VESA 100x100
Naklápění monitoru:
* naklonění: ano
* pivot: ano
* nastavení výšky: ano
Barva: černá
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11.6 kg |
| EAN: | 4711474594778 |
| Konektor USB: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Model: | B277KLB |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 72 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| HDR: | HDR10 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 2 |
| Modelový rad: | Acer Vero |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ne |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Acer Computer GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Kornkamp 4, 22926 Ahrensburg, Germany |
| E-mail : | www.acer.com |
