ADATA Flash Disk 256GB UC300, USB-C 3.2, černo-zelená
Kód: 748576
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Adata Flash disk UC300
Nezáleží na tom, či je otočený hore nohami alebo pravou stranou nahor, vždy ho zapojíte správne pomocou konektora USB Type-C. A čo viac, USB Type-C je kompatibilný s celou radou zariadení, od počítačov, notebookov, smartfónov až po tablety pre bezproblémové používanie.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB-C 3.2 |
| Formát disku | Flash Disk |
| Celková kapacita | 256 GB |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 63 x 20 x 10 mm |
| Váha | 7 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB kľúče 256 GB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 4711085939142 |
| Kapacita (v GB): | 256 |
| Verzia USB: | USB Type-C |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | ADATA Technology B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Transpolispark, Siriusdreef 17-27, 2132 WT Hoofddorp, Netherlands |
| E-mail : | adata_europe@adata.com |
