AOC Gaming/U32G4U/31,5''/IPS/4K UHD/160Hz/0,5ms/Čierna/3R
Kód: 208833005171
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AOC ,U32G4U ,
Typ obrazovky: ,Fast IPS
Podsvícení: ,WLED
Úhlopříčka [palce]: ,31,5
Rozlišení: ,3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: ,0.1818
Obnovovací frekvence [Hz]: ,160
Poměr stran: ,16:9
Povrch displeje: ,Antireflexní
Jas [cd/m2]: ,450
Kontrast: ,1 000:1
Odezva [ms]: ,0,5
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Počet barev: ,1,07 B.
Reproduktory: ,Ne
Konektory: ,
* 2x HDMI 2.1
* 1x DisplayPort 1.4
* 4x USB-A (Downstream)
* 1x USB-B (Upstream)
* 1x Audio out
Napájení: ,Interní
Spotřeba [W]: ,43
Stand By režim [W]: ,0,5
Třída energetické náročnosti: ,F
Montáž na zeď: ,VESA 100x100
Naklápění monitoru: ,
* Naklonění:-3° ±2° ~ 21° ±2°
* Otočení do stran: ,20° ±2° ~20° ±2°
* Pivot:-90°/90°
* Výškově nastavitelné: 130mm
Barva: ,Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): ,716.1 x 592-462 x 269.6
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): ,716.1 x 424.3 x 59.9
Hmotnost [kg]: ,8,01
Obsah balení: ,
* HDMI kabel
* DisplayPort kabel
* USB-B to A kabel
* Napájecí kabel
Záruka: ,3 Roky
Stránky výrobce: ,
https://www-acc.aoc.com/cz/gaming/monitors/u32g4u#compactFeatureHighlighter
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11.6 kg |
| EAN: | 4038986113113 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0.1818 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 716.1 x 592 x 269.6 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 8,01 |
| Model: | U32G4U |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 0,5 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 160 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 43 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | AOC Gaming |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 450 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | TPV Displays Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prins Bernhardplein 200, 1097 JB Amsterdam, Netherlands |
| E-mail : | info@aoc.com |
