AOC/U27B3A/27''/IPS/4K UHD/60Hz/4ms/Black/3R
Kód: 208833004267
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AOC U27B3A
* Adobe RGB 95,4 %, DCI-P3 94,9 %, NTSC 91,1 %, sRGB 128 %
* HDR 10
* Adaptive sync
* Low Blue Light
* Flicker Free
* zámek Kensington
Úhlopříčka: 27''/68,6cm
Tvrdost displeje: 3H
Zakřivení: ne
Povrch displeje: antireflexní
Rozlišení: 3840x2160 (UHD)
Poměr stran: 16:9
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: WLED
Odezva: 4ms (GTG)
Obnovovací frekvence: 60Hz
Kontrast: 1000:1
Pozorovací úhly (horizontální/vertikální): 178°/178°
Počet barev: 1,073B (8 bitů + FRC)
Jas: 350 nitů
Reproduktor: 2x 2W
Porty:
* 2x HDMI 2.0
* 1x DisplayPort 1.4
* 1x 3,5mm konektor zvuk/mikrofon
* 1x napájecí konektor
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba: 27 W
Stand By režim: 0,5 W
Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru:
* naklonění: ano (+20° ~ -5°)
Barva: černá
Rozměry (se stojanem): 614x460x229,8mm
Rozměry (bez stojanu): 614x363,8x45,7mm
Hmotnost (bez/se stojanem): 3,59kg/4,04kg
Obsah balení:
* kabel HDMI (1,5m)
* napájecí kabel
* monitor
* stojan
* uživatelská dokumentace
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.3 kg |
| EAN: | 4038986181495 |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Model: | U27B3A |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | AOC |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | TPV Displays Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Prins Bernhardplein 200, 1097 JB Amsterdam, Netherlands |
| E-mail : | info@aoc.com |
