ASUS P440VAK i5-13420H/8GB/512GB/23.8/W11P Edu/2Y
Kód: 185A-P440-BPC040XA
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS ExpertCenter E3 AiO P440VAK-BPC040XA
Barva: černá
Operační systém: Windows 11 Pro Education
Procesor: Intel Core i5-13420H (8 jader, až 4.6 GHz, 12 MB cache)
Displej: 23,8'' FHD (1920 x 1080) 16:9 LCD, 250nits, 100Hz, antireflexní, široké pozorovací úhly (178°/178°)
Dotykový: ne
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics
Pevný disk: 512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Optická mechanika: ne
Paměť: 8GB DDR5 SO-DIMM
Síť: Realtek RTL8111H 10/100/1000 Mbps
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E (802.11ax) (Dual band) 2×2 + Bluetooth 5.3 Wireless Card
Boční konektory:
* 1x Kensington lock
* 1x 3.5mm combo audio jack
* 1x USB 2.0 Type-A
Zadní konektory:
* 1x DC-in
* 1x RJ45 Gigabit Ethernet
* 1x HDMI in 1.4
* 1x HDMI out 1.4
* 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
* 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A
Webkamera: 1080p FHD s IR funkcí pro Windows Hello + bezpečnostní clona
Mikrofon: vestavěný
Rozměry: 54.1 x 41.6 x 1.7 ~ 21.0 cm
Hmotnost: 6,90 kg
Napájení: o4.5, 120W AC Adapter (20V, 6.0A)
Klávesnice: drátová černá (USB)
Myš: drátová optická (USB)
Záruka: 2 roky Pick-up & Return
Bezpečnost: BIOS + HDD ochrana heslem, Kensington zámek, TPM 2.0
Antivirus: McAfee 30denní zkušební verze
Ekologická řešení: 65% PCR plast (zadní i spodní kryt), celkem 55% PCR
Software: MyASUS, ASUS Business Manager, AI ExpertMeet (vyžaduje 12GB RAM)
Další: EPEAT Gold/Silver, Energy Star 8.0, RoHS, REACH
Dodatočné parametre
| Kategória: | All in One |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 12.9 kg |
| EAN: | 4711636048217 |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Modelový rad: | ASUS ExpertCenter |
| Prevedenie: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rýchlosť: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro Education |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Počet USB portov (celkom): | 5 |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Operačná pamäť (GB): | 8 |
| Pamäť - počet slotov celkom: | 2 |
| Pamäť - počet voľných slotov: | 1 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Uhlopriečka ("): | 23,8 |
| Model: | P440VAK |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilný): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 2,1 |
| USB 2.0 (predný): | 1 |
| USB 3.x (predný): | 0 |
| USB 3.x Type-C (predný): | 0 |
| USB 2.0 (zadný): | 0 |
| USB 3.x (zadný): | 3 |
| USB 3.x Type-C (zadný): | 1 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 120 |
| Počet pamäte RAM: | 8GB (1x 8GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Wi-Fi: | Ano |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadný): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 2 |
| Rozmery pamäte: | SODIMM |
| Model určený pre školy: | Ano |
| Presný model CPU: | i5-13420H |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,6 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Farba: | Černá |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | ASUS Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Harkortstraße 21-23, 40880 Ratingen, Germany |
| E-mail : | www.asus.com |
