Asus ProArt/PA279CV/27''/IPS/4K UHD/60Hz/5ms/Blck-Slvr/3R
Kód: 20886009904
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Profesionální monitor ASUS ProArt PA279CV - 27palcový, IPS, 4K UHD (3840 x 2160), 100% sRGB, 100% Rec. 709, Calman Verified, USB-C, ProArt Preset, ProArt Palette, ergonomický stojan Nesrovnatelná barva. Neomezená kreativita. ProArt Display PA279CV je 27palcový monitor navržený tak, aby uspokojil potřeby kreativních profesionálů, od úpravy fotografií a videa až po grafický design.Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 3840x2160
Rozteč bodu [mm]: 0.155mm
Obnovovací frekvence: 60Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Non-Glare
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 5ms(GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet barev: 1073.7M (10 bit)
Reproduktory: 2Wx2
Konektory:
* USB-C x 1
* DisplayPort 1.2 x 1
* HDMI(v2.0) x 2
* USB Hub: ano (4x USB 3.0)
* Earphone Jack
* Power Delivery: 65W
Montáž na zeď: VESA 100x100 mm
Naklápění monitoru: Naklonění: Ano (+ 35 ° ~ -5 °) Otočení: Ano (+ 45 ° ~ -45 °) Pivot: Ano (+ 90 ° ~ -90 °) Nastavení výšky: 0 ~ 150 mm
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 614 x (373,5 ~ 523,5) x 227,82 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 680 x 516 x 161 mm
Hmotnost [kg]: 5,7 kg, + stojan 8,6 kg
TCO Certified: Ano
Záruka: 36 měs. https://www.asus.com/Displays-Desktops/Monitors/ProArts/ProArt-Display-PA279CV/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25" až 27" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 10.75 kg |
| EAN: | 4718017853200 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,155 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 680 x 516 x 161 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 5,7 |
| Model: | PA279CV |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Profesionální grafické |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | ASUS ProArt |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D923110557 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | TCO logo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | ASUS Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Harkortstraße 21-23, 40880 Ratingen, Germany |
| E-mail : | www.asus.com |
