ASUS TUF/Gaming VG259QMRL5A/24,5''/IPS/FHD/310Hz/0,3ms/Čierna/3R
Kód: 2088600965
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ASUS TUF Gaming VG259QMRL5A
Typ obrazovky: ,Fast IPS
Podsvícení: ,LED
Úhlopříčka [palce]: ,24,5
Rozlišení: ,1 920 x 1 080
Rozteč bodu [mm]: ,0.2832 x 0.2832
Obnovovací frekvence [Hz]: ,310
Poměr stran: ,16:9
Povrch displeje: ,Anti-reflexní
Jas [cd/m2]: ,400
Kontrast: ,1 000:1
Odezva [ms]: ,0.3
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Počet barev: ,16,7 M.
Reproduktory: ,2x 2W
Konektory: ,
* 1x DisplayPort 1.4
* 2x HDMI 2.0
* 1x Konektor pro sluchátka
Napájení: ,Integrované
Spotřeba [W]: ,16
Stand By režim [W]: ,0,5
Montáž na zeď: ,VESA 100x100 mm
Naklápění monitoru: ,
* Naklonění: -5°/23° ,
* Natočení: -15°/+15°
* Pivot: Ano (-90°/90°)
* Výškově nastavitelný: 120mm
Barva: ,Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): , ,559 x 528 x 208
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): , ,559 x 329 x 62
Hmotnost [kg]: ,4,9 / 2,9
Obsah balení: ,
* Napájecí kabel
* DisplayPort kabel
* Šroubovák ve tvaru L
Záruka: ,36 Měsíců
Stránky výrobce: ,https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg259qmrl5a/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23" až 24" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.55 kg |
| EAN: | 4711387984727 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0.2832 x 0.2832 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 559 x 528 x 208 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 24,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 4,9 |
| Model: | Gaming VG259QMRL5A |
| Konektor USB-C: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 0,3 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 310 |
| FreeSync: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Spotreba energie (W): | 16 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 2,1 do 5 |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | ASUS TUF |
| Výkon Power Delivery (W): | Nepodporuje |
| Daisy Chain: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | ASUS Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Harkortstraße 21-23, 40880 Ratingen, Germany |
| E-mail : | www.asus.com |
