ASUS TUF/VG34VQL3A/34''/VA/3440x1440/180Hz/1ms/Black/3R
Kód: 208860099880
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
TUF Gaming VG34VQL3A Curved Gaming Monitor – 34 inch WQHD (3440 x 1440), 180Hz, 1500R, Curved design, Extreme Low Motion Blur™, Freesync™ Premium Pro, 1ms (GTG), 125% sRGB, DisplayHDR™ 400, DisplayWidget Center
* Trace Free Technology
* GameVisual
* Color Temp. Selection (4 modes)
* GamePlus
* PIP / PBP Technology
* HDCP 2.2
* Extreme Low Motion Blur
* VRR Technology (Adaptive-Sync)
* GameFast Input technology
* Shadow Boost
* DisplayWidget: DisplayWidget Center
* Low Blue Light
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 34
Rozlišení: 3440 x 1440
Rozteč bodu [mm]: 0.232 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 180 Hz
Poměr stran: 21:9
Povrch displeje: Non-Glare
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 4000:1
Odezva [ms]: 1 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/ 178°
Počet barev: 16.7 M
Reproduktory: 2W x 2
Konektory:
* DisplayPort 1.4 x 2 (HBR3)
* HDMI (v2.0) x 2
* USB Hub: 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A
* Earphone Jack
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: <27 W
Stand By režim [W]: <0.5 W
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
* Tilt (+20° ~ -5°)
* Swivel (+10° ~ -10°)
* Height Adjustment: 0~130 mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 808 x (411~541) x 250
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 808 x 364 x 111
Hmotnost [kg]: 5.8 kg/ 8.1 kg
Záruka: 36 měs. https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg34vql3a/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11.34 kg |
| EAN: | 4711387184592 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,232 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Panorama - 21:9 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 808 x 364 x 111 |
| Kontrast (statický): | 4 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3440x1440 |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 34 |
| Hmotnosť presná (kg): | 5,8 |
| Model: | VG34VQL3A |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 180 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Spotreba energie (W): | 27 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | UWQHD |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | ASUS TUF |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | ASUS Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Harkortstraße 21-23, 40880 Ratingen, Germany |
| E-mail : | www.asus.com |
