Carneo S4 mini/BT/Bezdrôt/Čierna-modrá
Kód: 9589572171
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Podrobný popis
Carneo S4 mini Bluetooth bezdrátová sluchátka
* hands free vyřizování telefonických hovorů
* nabíjecí powerbanka 320mAh pro dobíjení sluchátek
* jednoduché a rychlé spárování
* dotyková tlačítka s ovládáním přímo na sluchátkách
Technické parametry
Frekvenční rozsah: 20Hz-20kHz
Citlivost: 96dB
Mikrofon: ano
Typ připojení: bezdrátové
Protokol: HSP/HPF/A2DP/AVRCP
Rozhraní: Bluetooth v5.3 (sluchátka), Micro USB (pouzdro)
Dosah: 10m
Výdrž baterie: 9 hodin
Doba nabíjení: 1,5 hodiny
Kapacita baterie powerbanky: 320mAh
Doba hovoru: 3 hodiny
Pohotovostní režim: 80 hodin
Barva: půlnoční modř (midnight blue)
Obsah balení:
* 1x CARNEO Bluetooth sluchátka do uší S4 mini
* 1x USB nabíjecí kabel
* 1x uživatelská příručka
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | True Wireless - do uší |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 8588009299356 |
| Mikrofon: | Ano |
| Typ bezdrátového připojení: | Bluetooth |
| Napájecí konektor: | micro USB |
| Farba: | Černá-modrá |
| Typ drátového připojení: | Není |
| Konstrukce sluchátek: | Špunty |
| Účel: | Domácnost/Kancelář |
| True Wireless: | Ano |
| Odnímatelný kabel: | Ne |
| Prostorový zvuk (sluchátka): | Neuvedeno |
| Noise canceling (okolní hluk): | Ne |
| Výdrž baterie (u bezdrátových): | 9h |
| Citlivost: | 96 dB / mW |
| Frekvenční rozsah [Hz]: | 20 - 20 000 Hz |
| Certifikace MS: | Ne |
| Modelové označení: | Carneo S4 mini |
| Možnost stojánku: | Ne |
| Počet sluchátek: | 2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | TRUST System s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Jiráskova 19, 917 02 Trnava, Slovakia |
| E-mail : | info@carneo.sk |
