Cisco switch CBS220-8FP-E-2G (8xGbE,2xSFP, 8xPoE+,130W,fanless)
Kód: 839905
Výhodné doručenie
Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.
Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.
Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Podrobný popis
Cisco switch CBS220-8FP-E-2G
| Rýchlosť forwarding v miliónoch paketov za sekundu (mpps; 64-bajtové pakety) | 14,88 |
| Kapacita prepínania v Gigabitových bitoch za sekundu (Gbps) | 20 |
| Prepínanie vrstvy 2 | |
| MAC tabuľka | Až 8 192 adries Media Access Control (MAC) |
| Spanning Tree Protocol (STP) | Podpora štandardu 802.1d Spanning Tree, povolené predvolene Rýchle zlyhanie pomocou 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]) Množinové inštancie Spanning Tree pomocou 802.1s (MSTP) Až 16 inštancií je podporovaných |
| Blokovanie Head-of-Line (HOL) | Prevencia blokovania HOL |
| Jumbo frame | Podpora rámcov až do veľkosti 9 216 |
| Zabezpečenie | |
| RADIUS, TACACS+ | Podpora RADIUS a TACACS+ autentifikácie; switche fungujú ako klienti |
| Filtrovanie MAC adries | Podporované |
| Storm control | Broadcast, multicast a neznáme unicast |
| Ochrana proti DoS | Prevencia útokov DOS |
| Loop Guard | Toto vylepšenie poskytuje ďalšiu ochranu proti Layer 2 slučkám (STP slučkám). |
| QoS | |
| Úrovne priority | 8 hardvérových frontov na port |
| Multicast | |
| Standardy | |
| IPv6 | |
| IPv6 ACL | Blokuje alebo obmedzuje rýchlosť IPv6 paketov hardvérovým spôsobom |
| IPv6 QoS | Prioritizuje IPv6 pakety hardvérovo |
| Správa | |
| IPv4 a IPv6 dual stack | Koexistencia oboch protokolových zásobníkov pre uľahčenie migrácie |
| Synchronizácia času | Simple Network Time Protocol (SNTP) |
| Uvítací banner | Konfigurovateľný viacero bannerov pre web aj CLI |
| Objavovanie | |
| Bonjour | Switch sa sám inzeruje pomocou protokolu Bonjour |
| Efektívnosť spotreby energie | |
| Deaktivácia portových LED | LED diódy môžu byť manuálne vypnuté na úsporu energie. |
| Power over Ethernet | |
| 802.3af PoE alebo 802.3at PoE+ dodávané cez ktorýkoľvek z RJ-45 portov v stanovených napájacích rozpočtoch. Switche podporujú 802.3af, 802.3at a Cisco preštandardizovaný (legacy) PoE s maximálnym výkonom 30 W na port. | |
| PoE Power Budget | 130 W |
| Počet portov podporujúcich PoE | 8 |
| Preštandardové PoE | Podpora Cisco Pre-Standard PoE |
| Hardvér | |
| Tlačidlá | Tlačidlo na reset |
| LED diódy | Systém, Link/Act, Rýchlosť |
| Flash | 64 MB |
| CPU pamäť | 256 MB |
| Porty | |
| Celkový počet systémových portov | 10 Gigabit Ethernet |
| RJ-45 porty | 8 Gigabit Ethernet |
| Uplink porty | 2 Gigabit Ethernet Small form-factor pluggable (SFP) |
| Packet Buffer | |
| Buffer paketov | 4,1 Mb |
| Podporované SFP moduly | |
| MGBSX1 | Multimodové vlákno |
| MGBLX1 | Single-mode vlákno |
| MGBLH1 | Single-mode vlákno |
| MGBT1 | UTP kategória 5 |
| GLC-SX-MMD | Multimodové vlákno |
| GLC-LH-SMD | Single-mode vlákno |
| GLC-BX-U | Single-mode vlákno |
| GLC-BX-D | Single-mode vlákno |
| GLC-TE | UTP cat 5e |
| SFP-H10GB-CU1M | Kupolový výkon |
| Prostredie | |
| Rozmery jednotky (W x D x H) | 279 x 170 x 44 mm (11,0 x 6,7 x 1,7 palca) |
| Hmotnosť jednotky | 1,18 kg (2,60 lb) |
| Napájanie | 100-240 V, 50-60 Hz, Externé |
| Certifikácie | UL (UL 60950), CSA (CSA 22.2), CE znáčka, FCC Článok 15 (CFR 47) Trieda A, C-tick |
| Prevádzková teplota | 0-50 °C |
| Ukladacia teplota | –20 °C do +70 °C |
| Prevádzková vlhkosť | 10 % až 90 %, relatívna, nekondenzujúca |
| Ukladacia vlhkosť | 10 % až 90 %, relatívna, nekondenzujúca |
| Spotreba energie | |
| Systémová spotreba energie | 110V=9,1 W 220V=9,1 W |
| Spotreba energie (s PoE) | 110V=151,4 W 220V=148,9 W |
| Uvoľňovanie tepla (BTU/h) | 516,6 |
| Hluk a priemerný čas medzi poruchami (MTBF) | |
| Ventič (počet) | Bez ventilátora |
| Hluk | N/A |
| MTBF pri 25°C (hodiny) | 660457 |
| Balenie obsahuje | |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switche |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.72 kg |
| EAN: | 889728345620 |
| Prevedenie: | Desktop, Rack mounted 19" |