Príslušenstvo

Najpredávanejšie

Pasivni POE MaxLink AFA-1 univerzální set
5,90 € –61 %
Pasivni POE MaxLink AFA-1 univerzální set
Skladom (> 5 ks)
52607318011
Pôvodne: 5,90 €  (–61 %)
2,29 €
TP-Link TL-POE2412G PoE Injector, passive,24V, 12W
19,90 € –47 %
Pôvodne: 19,90 €  (–47 %)
10,49 €
UBNT U-POE-at - Gigabitový PoE injektor, 802.3at, 30W
 
15,12 €
UBNT POE-54V-80W, GB PoE Injektor,54V/1.5A 80W
 
27,91 €
UBNT POE-24-12W-G-WH,GB PoE Injektor,24V/0,5A(12W),5ti pack
 
39,30 €
Axon PoE Multi net protector Rack 8 port
Axon PoE Multi net protector Rack 8 port
Skladom (1 ks)
50271213573
 
81,52 €
149 položiek celkom
AP-POE-AFGE 1-Port GbE 802.3af 15.4W midspan injector
40,25 €
703475
75 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

703073
64,16 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

703412
ZADARMOZADARMO
109,22 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

703224
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
94,37 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

703064
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D RENEW
76,58 €

Typ príslušenstva:Rozširujúce moduly k aktívnym prvkom

703144
Aruba Instant On 12V Power Adapter AP11 AP11D AP12 AP15 AP22
19,88 €

Typ príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.)

703322
Axon PoE Multi net protector Rack 8 port
81,52 €
50271213573
AXON PoE Net Protector
AXON PoE Net Protector
Skladom (2 kus)
20,69 €
50271213572
D-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m
48,60 €

Typ príslušenstva:Mini-GBIC (SFP) moduly

176016
D-Link DPE-101GI 1-Port Gigabit PoE Injector
27,36 €
51202724
D-Link DPE-101GI 1-Port Gigabit PoE Injector, 802.3af
26,26 €

Typ príslušenstva:Ostatné príslušenstvo (zdroje, ventilátory, apod.)

385244
Hore
Ďalšie produkty
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
Pri nákupe nad 100 € máte u nás dopravu zadarmo.
Overený obchod
Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Spokojnosť
Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.
Všetko skladom
Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.
TuNakupim.sk nájdete na GLAMI.sk