Cloud III WHT/PNK
Kód: 1139032
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Podrobný popis
HyperX Cloud III – náhlavná herná súprava (biela/ružová)
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, Mac, mobil. |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 155 x 86,7 x 190 mm |
| Hmotnosť | 308 g; Hmotnosť s mikrofónom: 320 g |
| Záruka | 2 roky |
| Obsah balenia | Herná náhlavná súprava, odpojiteľný mikrofón, hardvérový USB kľúč, adaptér USB-C na USB-A, Stručná úvodná príručka |
| Krajina pôvodu | Čína |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné slúchadlá s mikrofónom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| EAN: | 198122306930 |
| Typ slúchadiel: | Okolo uší |
| Využití: | Hraní |
| Konektivita: | 2,4 GHz bezdrátové připojení |
| Mikrofón: | Ano |
| Funkce mikrofonu: | Potlačení šumu |
| Funkcia: | Ovládání hlasitosti |
| Způsob nabíjení: | MicroUSB |
| Platforma: | PC / mobil |
| Výdrž baterie (h): | více než 60 |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Rozhranie slúchadiel: | 2,4 GHz bezdrôtová technológia |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
