Dell Alienware/Alienware AW3225QF/31,6''/QD-OLED/4K UHD/240Hz/0,03ms/Black/3RNBD
Kód: D-M-AW3225QF
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 14.14 kg |
| EAN: | 5397184821640 |
| Konektor USB: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | QD-OLED |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 31,6 |
| Model: | AW3225QF |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 0,03 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 NBD |
| Modelový rad: | Dell Alienware |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Flicker Free: | Ano |
| REP_DELL_GROUP: | Consumer |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Dell GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Unterschweinstiege 10, 60549 Frankfurt am Main, Germany |
| E-mail : | www.dell.com |
