DELL LCD P2425 - 24,07"/IPS/LED/1920x1200/16:10/100Hz/8ms/1500:1/300 cd/m2/HDMI/DP/VGA/Pivot/VESA/3YNBD (210-BMJD)
Kód: 1336592
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre
| In-Plane Switching (IPS) technológia |
| 1920 x 1200 |
| 300 cd/m2 (štandardne) |
| 5ms šedo-šedo (Fast mode) 8ms šedo-šedo (Normálny režim) |
| 16:10 |
| 24.07" |
| 0.2700 mm x 0.2700 mm |
| 1 500: 1 (štandardne) |
| Umožňuje až 16,7 miliónov farieb |
| LED system pre osvetlenie okraju |
| Pivot, VESA - otáčanie na výšku, Nastaviteľná výška |
Rozmery a váha
| Šírka: 53.18 cm- Hĺbka: 18.18 cm- Výška: od 36.39 cm - Váha: 3.14kg |
| - |
Konektivita
|
Ostatné
|
| 3-ročná obmedzená záručná doba na hardvér s pokročilou výmenou a prémiovou výmenou panelu |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 2 5750 83 03
DELL ProSupport hotline: +421 2 5750 69 81
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 711
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Odkaz na výrobcu: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-24-monitor-p2425/apd/210-blwx/monitors-monitor-accessories#techspecs_section
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23" až 24" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.88 kg |
| EAN: | 5397184821671 |
| Úhlopříčka displeje ("): | 24.07 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Výbava: | VESA, Pivot, Nastaviteľná výška |
| HDMI počet: | 1 |
| HDMI verze: | 1.4 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.2 |
| USB počet: | 5 |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Kontrast:1: | 1500 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Energetická trieda: | D |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie: | HDMI, VGA, 3.5mm Jack, DisplayPort |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Dell GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Unterschweinstiege 10, 60549 Frankfurt am Main, Germany |
| E-mail : | www.dell.com |
