GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GO27Q24, OLED, 2560x1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 400cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1541184
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25" až 27" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.9 kg |
| EAN: | 4719331874780 |
| Použití: | Herní |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla |
| Rozhraní vstup: | DP, HDMI, USB-C, USB |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| USB počet: | 2 |
| USB verze: | 2.0 |
| USB-C počet: | 1 |
| Doba odezvy (ms): | 0.03 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | OLED |
| Jas (cd/m2): | 400 |
| Kontrast:1: | 1500000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 240 |
| Povrchová úprava displeja: | Antireflexní |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie: | Jack 3,5 mm výstup, HDMI, USB 2.0, DisplayPort, USB Type-C |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | G.B.T. Technology Trading GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Bullenkoppel 16, 22047 Hamburg, Germany |
| E-mail : | www.gigabyte.com |
