HIKSEMI Flash Disk 32GB Dual, USB 3.2 (R:30-150 MB/s, W:15-45 MB/s)
Kód: 480812
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HIKSEMI DUAL USB 3.2
Dvojité rozhranie, dvojitý komfort
- Dvojitý dizajn rozhrania s typom C
- Dizajn Mini Veľkosť Jednoduché prenášanie
- Rýchla prenosová rýchlosť

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB 3.2 |
| Formát disku | Flash Disk |
| Celková kapacita | 32 GB |
| Sekvenčná rýchlosť čítania/zápisu | až 30-150 / 15-45 MB/s |
| Rozmery | 67 x 16 x 10 mm |
| Váha | 19.2 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB kľúče 32 GB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 6974202726713 |
| Kapacita (v GB): | 32 |
| Verzia USB: | 3.2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Hikvision Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Dirk Storklaan 3, 2132 PX Hoofddorp, Netherlands |
| E-mail : | info.eu@hikvision.com |
