HP/727pk/27''/IPS/4K UHD/60Hz/5ms/Blck-Slvr/3R
Kód: HP-8J9G2AA
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
27“ monitor HP Series 7 Pro 4K Thunderbolt 4 - 727pk Vytvářejte inspirativní díla v realistických barvách. 27“ monitor HP s rozlišením 4K a rozhraním Thunderbolt 4 pomůže osvětlit vaše nápady v plně kalibrované paletě nádherných barev. Tento neuvěřitelně výkonný monitor vám pomůže zvládnout i nejnáročnější úlohy multitaskingu.
Typ obrazovky: IPS Black
Podsvícení: Osvětlený okraj
Úhlopříčka: 68,6 cm (27'')
Rozlišení: 4K UHD (3 840 x 2 160)
Rozteč bodu [mm]: 0,15
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní filtr
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 2 000:1
Odezva [ms]: 5ms GtG (s funkcí Overdrive)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Podpora až 1,07 miliardy barev
Konektory:
* USB Type-A: 5 USB Type-A 10Gbps signaling rate (1 charging with 7.5 W)
* USB Type-C® video input: 1 Thunderbolt™ 4 with USB Type-C® 40Gbps signaling rate (up to 100 W USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4), 1 Thunderbolt™ 4 Out for Daisy chain (15 W charging)
* USB Type-C® data: 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate upstream (Up to 15W USB Power Delivery), 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (15 W charging)
* Ethernet: 1 RJ-45 (10/100/1000 Mbps)
* DisplayPort™: 1 DisplayPort™ 1.4
* DisplayPort™ Out: 1 DisplayPort™ 1.4-out
* HDCP: Yes, DisplayPort™, HDMI and Thunderbolt™
* HDMI: 1 HDMI 2.0
Napájení: 100–240 V AC 50/60 Hz, Interní
Spotřeba [W]: 26
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 100 x 100 mm (včetně držáku)
Naklápění monitoru: Nastavení výšky/sklonu/natočení/otočení
Barva: Černá, Stříbrná
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 613,4 x 540,5 x 225,2
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 613,4 x 354 x 74,5
Hmotnost [kg]: 6,5 kg (s podstavcem)
Obsah balení: Monitor, Kabel Thunderbolt™, Kabel DisplayPort™, Kabel HDMI, Záruční list, Leták rychlého nastavení, 1x kabel USB Type-C® na Type-A, Napájecí kabel, Zpráva o kalibraci barev, Montážní adaptér VESA
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.8 kg |
| EAN: | 197497766295 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,15 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 613,4 x 540,5 x 225,2 |
| Kontrast (statický): | 2 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 6,5 |
| Model: | 727pk |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Power Delivery: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| HDR: | HDR |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 26 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | HP |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D1025030123 |
| Výkon Power Delivery (W): | 100 |
| Daisy Chain: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Skript popis |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
