HP/732pk/31,5''/IPS/4K UHD/60Hz/5ms/Gray/3R
Kód: HP-8Y2K9AA
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP Series 7 Pro 31.5 inch 4K Thunderbolt 4 Monitor - 732pk
* IPS Black
* 4K UHD Resolution
* VESA DisplayHDR™ 400
* HP Eye Ease
* KVM switch
* Picture-in-Picture, Picture-by-Picture
* Flicker-free
Typ obrazovky: IPS Black
Podsvícení: Edge-lit
Úhlopříčka [palce]: 31.5''
Rozlišení: 4K UHD (3840 x 2160)
Rozteč bodu [mm]: 0.18
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-glare
Kontrast: 2000:1
Odezva [ms]: 5ms GtG (with overdrive)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Konektory:
* DisplayPort™: 1 DisplayPort™ 1.4
* DisplayPort™ Out: 1 DisplayPort™ 1.4-out
* HDMI: 1 HDMI 2.0
* HDCP: Yes, DisplayPort™ and HDMI
* USB Type-C® Video Input & Data Transfer: 1 Thunderbolt™ 4.0 (40Gbps signaling rate) with USB Type-C® 5Gbps signaling rate (Up to 100W USB Power Delivery, Alt Mode DisplayPort™ 1.4)
* USB Type-C® Data Transfer Only: 1 USB Type-C® 5Gbps signaling rate (Up to 15W USB Power Delivery)
* USB- A: 4 USB Type-A 5Gbps signaling rate
* USB-B (Hub enablement): 1 USB-B
* ETHERNET: 1 RJ-45 (10/100/1000 Mbps)
Napájení: 100 - 240 VAC 50/60 Hz, interní
Spotřeba [W]: 48 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Montáž na zeď: 100 x 100 mm (bracket included)
Naklápění monitoru: Height Adjust/Tilt/Swivel/Pivot
Barva: Black, Gray
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 713,5 x 604,9 x 217
Hmotnost [kg]: 8.77 kg
TCO Certified: Ano
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 13 kg |
| EAN: | 197498471358 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,18 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 713,5 x 604,9 x 217 |
| Kontrast (statický): | 2 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 8,77 |
| Model: | 732pk |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Power Delivery: | Ano |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 48 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | HP |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D1024120094 |
| Výkon Power Delivery (W): | 100 |
| Farba: | Šedá |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Skript popis |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
