HP OMEN/Transcend 32/31,5''/QD-OLED/4K UHD/240Hz/0,03ms/Blck-White/2R
Kód: HP-9R181E9
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
THE PORTAL BETWEEN PLAYING AND CREATING
* QD-OLED
* 240 Hz Refresh Rate
* 4K UHD
* VESA DisplayHDR™ 400 True black
* AMD FreeSync™ Premium Pro & NVIDIA® G-SYNC® compatible
Typ obrazovky: QD-OLED
Úhlopříčka [palce]: 31.5''
Rozlišení: 4K UHD (3840 x 2160)
Rozteč bodu [mm]: 0,18
Obnovovací frekvence [Hz]: 240 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 250 nits
Kontrast: 1,500,000:1
Odezva [ms]: 0.03 ms GtG
Počet barev: 1.07 billion colors
Reproduktory: Built-in speakers with DTS Virtual:X™
Konektory:
* 1 DisplayPort™ 2.1 UHBR10
* 2 HDMI 2.1
* 1 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (Up to 140W USB Power Delivery, Alt Mode DisplayPort™ 1.4)
* 2 USB Type-C® 10Gbps signaling rate (15 W charging)
* 3 USB Type-A 10Gbps signaling rate (3 charging with 7.5 W)
* 1 x 3.5 mm Audio Jack (Audio Out)
* HDCP - Yes, DisplayPort™, HDMI and USB Type-C®
Montáž na zeď: 100 mm x 100 mm (bracket included)
Naklápění monitoru:
* TILT: -5 to +20°
* SWIVEL: ±360
* PIVOT: ±90°
* HEIGHT ADJUSTMENT RANGE: 100 mm
Barva: Black/ White
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 719,1 x 617,1 x 243,2
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 719,1 x 423,9 x 114
Hmotnost [kg]: 6.0 kg/ 8.8 kg
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 15.6 kg |
| EAN: | 197961928082 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,18 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | QD-OLED |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 719,1 x 617,1? x 243,2 |
| Kontrast (statický): | 1 500 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 8,8 |
| Model: | Transcend 32 |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 0,03 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 12 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ano |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 2 |
| Modelový rad: | HP OMEN |
| Výkon Power Delivery (W): | 140 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Skript popis |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
