HP ProBook 4 G2a 15.6 R5-230U/16GB/512GB/EDU
Kód: HP-DP6Y2ES
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP ProBook 4 G2a
Operační systém: ,Windows 11 Pro EDU
Procesor: ,AMD Ryzen 5 230
NPU: ,16 Tops
Paměť: ,1 x 16GB DDR5-5600
Pevný disk: ,512 GB PCIe® NVMe™ M.2
Displej: ,16'' WUXGA, matný, UWVA, 300 nitů
Grafická karta: ,AMD Radeon™ 760M
Polohovací zařízení: ,Ano
Podsvícená klávesnice: ,Ano
Numerická klávesnice: ,Ano
Čtečka čipových karet: ,Ne
Čtečka paměťových karet: ,Ne
Optická mechanika: ,Ne
Bezdrátová komunikace: ,WiFi ax + BT
Porty USB:
* 2x ,USB 3.2 Gen 1.0 Type-A port, 5 Gbps signaling rate (powered)
* 2x ,USB 3.2 Gen 2.0 Type-C ports, 10 Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort 1.4)
Další porty: ,
* 1x ,HDMI 2.1 (supports up to 4K @ 60 Hz)
* Headphone/microphone combo jack
* 1x RJ-45
Napájení: ,Odp. adaptér 1P3K6AA
Barva: ,Hliníkově stříbrná
Záruka: ,3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Na bežné použitie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.23 kg |
| EAN: | 826581369431 |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Modelový rad: | HP ProBook 4 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro Education |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvietená klávesnica: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Čítačka čipových kariet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Značka: | HP |
| Typ notebooku: | Notebook pro školství |
| Displej - povrch: | Matný |
| Operačná pamäť (GB): | 16 |
| Pamäť - rýchlosť (MHz): | 5600 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Disk - typ: | SSD |
| Uhlopriečka ("): | 16 |
| Farba: | Stříbrná |
| Model: | G2a |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvencia jadra CPU (GHz): | 3,5 |
| Modelový rad GPU: | AMD Radeon 760M Graphics |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Dotyk aktívne pero (v balení): | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | 2,5" |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výkon napájacieho zdroja (W): | 65 |
| Napájací konektor: | USB - C |
| Počet pamäte RAM: | 1GB (1x 1GB) |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Model určený pre školy: | Ano |
| Presný model CPU: | R5-230 |
| Max.frekvencia jadra CPU (GHz): | 4,9 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Napájací adaptér v balení: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
