HyperX Cloud Stinger Core - Wireless Gaming Headset (White-Blue) - PS5-PS4 (HHSS1C-KB-WT/G)- Sluchátka pro herní konsole
Kód: 1458968
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Podrobný popis
HyperX Cloud Stinger Core – bezdrôtová herná náhlavná súprava (bielo-modrá) – PS5, PS4
Parametre
| Hardvérová kompatibilita | PS5™, PS4™ |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 17,74 x 8,2 x 18 cm |
| Hmotnosť | 244 g |
| Záruka | 2 roky |
| Obsah balenia | Herná náhlavná súprava, bezdrôtový adaptér USB, nabíjací kábel USB, Stručná úvodná príručka |
| Krajina pôvodu | Čína/Vietnam |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné slúchadlá s mikrofónom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| EAN: | 196188047453 |
| Typ slúchadiel: | Okolo uší |
| Využití: | Hraní |
| Konektivita: | 2,4 GHz bezdrátové připojení |
| Mikrofón: | Ano |
| Funkce mikrofonu: | Potlačení šumu |
| Funkcia: | Ovládání hlasitosti |
| Způsob nabíjení: | MicroUSB |
| Platforma: | PC / mobil |
| Výdrž baterie (h): | 17 |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Rozhranie slúchadiel: | USB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | HP Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Herrenberger Str. 140, 71034 Böblingen, Germany |
| E-mail : | www.hp.com |
