iiyama G-Master/GB3261UHSCP-B1/31,5''/VA/4K UHD/144Hz/0,6ms/Čierna/3R
Kód: 20801780001GB3261
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
G-MASTER GB3261UHSCP-B1
Typ obrazovky: ,VA
Úhlopříčka [palce]: ,31,5
Rozlišení: ,3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: ,0.182
Obnovovací frekvence [Hz]: ,144
Poměr stran: ,16:9
Povrch displeje: ,Matný
Jas [cd/m2]: ,400
Kontrast: ,3 000:1
Odezva [ms]: ,0,6
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Počet barev: ,1.07 B.
Reproduktory: ,2x 5W
Konektory: ,
* 2x HDMI 2.1
* 1x DisplayPort 1.4
* 1x USB-C (PD 95W)
* 4x USB HUB , (2x Type-A v.3.2 Gen 1 (5Gbps, 4.5W) 2x Type-C (5Gbps, 7.5W)
* 1x Konektor pro sluchátka
Napájení: ,Interní
Spotřeba [W]: ,32,3
Stand By režim [W]: ,0,5
Třída energetické náročnosti: ,F
Montáž na zeď: ,VESA 100x100
Naklápění monitoru: ,
* Výškově nastavitelné: 150mm
* Úhel otočení: 90°, 45° doleva, 45° doprava
* Úhel náklonu 23° nahoru, 5° dolů
Barva: ,Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): ,714 x 453 (603) x 290
Hmotnost [kg]: ,8,6
Obsah balení: ,
* Napájecí kabel
* 1x USB kabel
* 1x HDMI kabel
* 1x DisplayPort
Záruka: ,3 Roky
Stránky výrobce: ,https://iiyama.com/cz_cs/produkty/g-master-gb3261uhscp-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 12.4 kg |
| EAN: | 4948570126286 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0.182 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 714 x 603 x 290 |
| Kontrast (statický): | 3 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 8,6 |
| Model: | GB3261UHSCP-B1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ano |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 0,6 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 10 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 144 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 32 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | iiyama G-Master |
| Výkon Power Delivery (W): | 95 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | iiyama Benelux B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Wijkermeerstraat 8, 2131 HA Hoofddorp, Netherlands |
| E-mail : | sales.nl@iiyama.com |
