iiyama ProGraphic/HB2701UHSNP-B1/27''/IPS/4K UHD/60Hz/4ms/Čierna/3R
Kód: 20801780000HB2701
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
iiyama HB2701UHSNP-B1
Typ obrazovky: ,IPS
Úhlopříčka [palce]: ,27
Rozlišení: ,3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: ,0.155
Obnovovací frekvence [Hz]: ,60
Poměr stran: ,16:9
Povrch displeje: ,matný
Jas [cd/m2]: ,450
Kontrast: ,3 000:1
Odezva [ms]: ,4
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Počet barev: ,1.07 B.
Reproduktory: ,2x 2W
Konektory: , Vstupní porty:
* 1x HDMI 2.0
* 1x DisplayPort 1.2 ,
* USB-C (PD 96W) Výstupní porty:
* 1x DisplayPort(Daisy Chain MST max. 2560 x 1440) Další porty:
* USB HUB x4 (3x v.3.2 Gen 1 (5Gbps, 4.5W) 1x Type C (5Gbps, 15W))
* 1x USB-C Dock ,
* RJ 45 (Power delivery 96W, LAN, DP out, (not supported on MAC) USB v.3.2 (Gen 1,5Gbit))
Napájení: ,Interní
Spotřeba [W]: ,27
Stand By režim [W]: ,0.5
Třída energetické náročnosti: ,G
Montáž na zeď: ,Vesa 100 x 100
Naklápění monitoru: ,
* Výškově nastavitelné 150mm
* Otočný (Pivot) 90°
* Úhel otočení 360°: 180° doleva, 180° doprava
* Úhel náklonu 23° nahoru, 5° dolů
Barva: ,Černá
Rozměry: ,614 x 404 (544) x 224.5mm ,
Hmotnost [kg]: ,6.7
Obsah balení: ,
* napájecí kabel(1.8m)
* USB kabel (1.8m)
* HDMI kabel (1.8m)
* DP kabel (1.8m)
* USB-C kabel (1.0m)
Záruka: ,3 roky
Stránky výrobce: ,https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prographic-hb2701uhsnp-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.5 kg |
| EAN: | 4948570125401 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,155 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 614 x 544 x 224.5 |
| Kontrast (statický): | 3 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 6.7 |
| Model: | HB2701UHSNP-B1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB-C: | Ano |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Profesionální grafické |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 27 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | iiyama ProGraphic |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D1025090204 |
| Výkon Power Delivery (W): | 96 |
| Daisy Chain: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 450 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | TCO logo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | iiyama Benelux B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Wijkermeerstraat 8, 2131 HA Hoofddorp, Netherlands |
| E-mail : | sales.nl@iiyama.com |
