iiyama ProLite/XUB2293HS-B6/21,5''/IPS/FHD/100Hz/1ms/Black/3R
Kód: 20801780000A2293H1
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ProLite XUB2293HS-B6 21.5 ”IPS 3stranný bezokrajový monitor pro nastavení více monitorů Díky stylovému designu od okraje k okraji je monitor ProLite XUB2293HS ideální pro sestavy s více monitory. Technologie panelu IPS nabízí přesnou a konzistentní reprodukci barev s širokými pozorovacími úhly.
* Technologie IPS
* 100Hz
* 1ms Odezva
* Výškově nastavitelný stojan (150mm)
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 21,5
Rozlišení: 1920 x 1080 @100Hz (2.1 megapixel Full HD)
Rozteč bodu [mm]: 0.249mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 100
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Matný
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 1
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16.7mln (sRGB: 96%, NTSC: 72%)
Reproduktory: 2 x 2W
Konektory:
* Vstupní porty: HDMI x1 (v. 1.4) DisplayPort x1 (v. 1.2)
* HDCP: Ano
* Konektor pro sluchátka: Ano
Napájení: Interní, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 17
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: D
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
* Úpravy polohy: výška, pivot (rotace), swivel, náklon
* Úhel náklonu: 23° nahoru, 5° dolů
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 492 x 328 (478.5) x 209.5mm
Hmotnost [kg]: 3,9
Obsah balení:
* Kabely: napájecí, HDMI
* Ostatní: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti
TCO Certified: Ano
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 21" až 22" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5.3 kg |
| EAN: | 4948570124237 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0,249 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 492 x 328 (478.5) x 209.5mm |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 21,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 3,9 |
| Model: | XUB2293HS-B6 |
| Trieda energetickej účinnosti: | D |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 100 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Spotreba energie (W): | 17 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 2,1 do 5 |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | iiyama ProLite |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D922120329 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | TCO logo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | iiyama Benelux B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Wijkermeerstraat 8, 2131 HA Hoofddorp, Netherlands |
| E-mail : | sales.nl@iiyama.com |
