iiyama ProLite/XUB2797UHSNP-B1/27''/IPS/4K UHD/60Hz/4ms/Čierna/5R
Kód: 20801780000XUB304
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ProLite XUB2797UHSNP-B1 27’’ 4K IPS technology panel with RJ45 (LAN), KVM Switch and USB-C Dock with 96W power delivery Objevte XUB2797UHSNP, 27'' 4K IPS panel vybavený dokovací stanicí USB-C (96W PD), přepínačem KVM a RJ45 pro připojení k LAN.
* USB-C Dock
* KVM SWITCH
* Technologie ISP
* 4K
* PIP
Typ obrazovky: IPS Panel Technology LED s matnou povrchovou úpravou
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 3840 x 2160 @60Hz (8.3 megapixel 4K UHD)
Rozteč bodu [mm]: 0,155
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Matný
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1300:1
Odezva [ms]: 4
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1.07B (8bit+FRC) (sRGB: 99%, NTSC: 72%)
Reproduktory: 2 x 2W
Konektory:
* Vstupní porty: HDMI x1 (v.2.0), DisplayPort x1 (v.1.2), USB-C x1 (PD 96W)
* Výstupní porty: DisplayPort x1 (Daisy Chain MST max. ?2560? x ?1440?)
* USB HUB: x4 (3x v.3.2 Gen 1 (5Gbps, 4.5W) 1x Type C (5Gbps, 15W))
* USB-C DOCK: x1 (Power delivery 96W, LAN, DP out, USB v.3.2 (Gen 1, 5Gbit))
* HDCP: Ano
* Konektor pro sluchátka: Ano
* RJ45(LAN): x1
Napájení: Interní, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 33
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 100 x 100mm
Mechanické části:
* Úpravy polohy: výška, swivel, náklon, Pivot (rotace na obě strany)
* Výškově nastavitelné: 150mm
* Otočný (Pivot): 90°
* Úhel otočení: 90°, 45° na lefo, 45° na parvo
* Úhel náklonu: 23° nahoru, 5° dolů
* Systém správy kabelů: ano
Barva: matná, černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 614.5 x 397.5 (547.5) x 209.5
Hmotnost [kg]: 6,7
Obsah balení:
* Kabely: napájecí, USB, HDMI, DP, USB-C
* Ostatní: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti
TCO Certified: Ano
Záruka: 5 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9 kg |
| EAN: | 4948570123810 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,155 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 614,5 x 397,5 (547,5) x 209,5 |
| Kontrast (statický): | 1 300:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 6,7 |
| Model: | XUB2797UHSNP-B1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 33 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Záruka (roky): | 5 |
| Modelový rad: | iiyama ProLite |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D924060673 |
| Výkon Power Delivery (W): | 96 |
| Daisy Chain: | Ano |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PRO_3L: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | TCO logo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | iiyama Benelux B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Wijkermeerstraat 8, 2131 HA Hoofddorp, Netherlands |
| E-mail : | sales.nl@iiyama.com |
