Lenovo/L27q-4A/27''/IPS/QHD/100Hz/1ms/Gray/3R
Kód: LNM67BFGAC6EU
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
* VESA MediaSync
* Podpora Lenovo® Artery (Lenovo Accessories and Display Manager)
* Natural Low Blue Light
* Kompatibilita s HDR10
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 27''
Rozlišení: 2560 x 1440
Rozteč bodu [mm]: 0,2331 x 0,2331
Obnovovací frekvence [Hz]: 48 Hz - 100 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1500:1
Odezva [ms]: 1 ms (MPRT@100 Hz) / 4 ms (extrémní režim) / 6 ms (normální režim) / 14 ms (režim vypnuto)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 16,7 mil
Reproduktory: 3W x 2, certifikované Waves MaxxAudio
Zabezpečení: bezpečnostní slot Kensington
Konektory: 2x HDMI 2.1 TMDS, 1x DisplayPort 1.4 (HBR2), 1x napájecí konektor 1x audio výstup (3,5 mm)
Napájení: integrované
Spotřeba [W]: 21,6 typická/ 65 maximální
Montáž na zeď: Supports VESA mount 100 mm
Barva: Cloud Grey
Rozměry (se stojanem, mm): 613,2 x 196,2 x 571,6
Rozměry (bez stojanu, mm): 613,2 x 41,0 x 356,7
Hmotnost [kg]: 5,65/3,91
Záruka: 36 měs.
Energetický štítek EU: (třída E)
Obsah balení: monitor se stojanem, 1x HDMI kabel (1,8m), 1x napájecí kabel (1,8m), stručný návod k obsluze, záruční list
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.41 kg |
| EAN: | 197530796760 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0,2331 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 613,2 x 571,6 x 196,2 |
| Kontrast (statický): | 1 500:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178° / 178° |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 5,65 |
| Model: | L27q-4A |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 6 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 100 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Spotreba energie (W): | 22 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | QHD |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Lenovo |
| Farba: | Šedá |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
