LENOVO LCD Legion 27U-10 - 27",IPS,16:9,3840x2160,0.5/4ms,300cd/m2,1000:1,HDMI,DP,VESA,PIVOT,3Y
Kód: 1651569
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Produkt: Lenovo Legion 27U-10
Part Number: 67D1GAC1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | Anti-glare |
| Veľkosť panela | 27" |
| Optimálne rozlišenie | 3840x2160 |
| Oblasť sledovania | 596.7x335.7 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 0.5 ms (MPRT) / 1 ms (Level 4) / 2 ms (Level 3) / 3ms (Level 2) / 4 ms (Level 1) |
| Jas | 300 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | UHD:160Hz, FHD:320Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178° / 178° |
| Rozmery | Lowest Position | 613.7 x 214.0 x 394.2 mm (24.16 x 8.43 x 15.52 inches) Highest Position | 613.7 x 214.0 x 529.2 mm (24.16 x 8.43 x 20.83 inches) Unpacked Head Only | 613.7 x 49.0 x 367.0 mm (24.16 x 1.93 x 14.45 inches) |
| Hmotnosť | 4,1 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 2x HDMI 2.1 FRL, 1x DP 1.4(HBR3) |
| Audio signál | - |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | - |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Nie |
| Spotreba | |
| Zapnute | 26W / 43W (Typ/Max) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Integrated |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25" až 27" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.1 kg |
| EAN: | 198158438865 |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Rozlíšenie: | 3840×2160 (UHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | VESA, Pivot, G-Sync, FreeSync |
| Barevná hloubka (bit): | 8 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | WLED, IPS |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 160 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie: | HDMI, DisplayPort |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
