LENOVO LCD Legion Pro 27Q-10 - 26.5",QD-OLED,16:9,2560x1440,0.03ms,250cd/m2,1500000:1,VESA,PIVOT,3Y
Kód: 1651570
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Produkt: Lenovo Legion Pro 27Q-10
Part Number: 68CFGACBEU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | QD-OLED |
| Typ podsvietenia | - |
| Povrch dispeju | Anti-reflexný |
| Veľkosť panela | 27" |
| Optimálne rozlišenie | 2560x1440 |
| Oblasť sledovania | 590.4x333.7 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 0.03 ms (G to G) |
| Jas | 250 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 280Hz |
| Kontrastný pomer | 1500000:1 |
| Uhol sledovania | 178° / 178° |
| Rozmery | Lowest Position | 610.3 x 203.4 x 388.4 mm (24.03 x 8.01 x 15.29 inches) Highest Position | 610.3 x 203.4 x 523.4 mm (24.03 x 8.01 x 20.61 inches) Unpacked Head Only | 610.3 x 51.0 x 353.7 mm (24.03 x 2.01 x 13.93 inches) |
| Hmotnosť | 4,6 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 2x HDMI 2.1 FRL, 1x DP 1.4(HBR3) |
| Audio signál | - |
| USB porty | 1 x USB-B (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1, USB Upstream), 3 x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1 USB Downstream) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | -5° to +22° |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Nie |
| Spotreba | |
| Zapnute | 75W / 125W (Typ/Max) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Integrated |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25" až 27" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.6 kg |
| EAN: | 198157963009 |
| Použití: | Herní |
| Úhlopříčka displeje ("): | 26.5 |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | VESA, Pivot, HDR, FreeSync |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | OLED |
| Jas (cd/m2): | 250 |
| Kontrast:1: | 1500000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 280 |
| Povrchová úprava displeja: | Antireflexní |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, DisplayPort |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
