LENOVO LCD P27Q-40 + MC60 - 27",IPS,matný,16:9,2560x1440,178/178,4ms,350cd/m2,1500:1,HDMI,DP,USB-C,USB Hub,VESA,Pivot
Kód: 805632
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre
| VÝKON | |
|---|---|
| Velkosť displeja | 27" |
| Zobrazovacia plocha | 596,7x335,7 mm |
| Panel | IPS |
| Podsvietenie | WLED |
| Pomer strán | 16:9 |
| Rozlíšenie | 2560x1440 |
| Rozteč pixelov | 0,2331x0,2331 mm |
| Dot / Pixel na palec | 109 dpi |
| Pozorovacie uhly (H / V) | 178° / 178° |
| Doba odozvy | 4ms (Extreme mode) / 6ms (Typical mode) |
| Podpora farieb | 1.07 miliónov |
| Obnovovacia frekvencia | 48Hz - 120Hz |
| Svietivosť | 350 cd/m2 |
| Kontrast (pomer) | 1500:1 |
| Farbený gamut | 99% sRGB, 99% BT.709, 98% DCI-P3 |
| Povrchová úprava obrazovky | Matný |
| Zakrivenie | Rovný |
| Kamera | ThinkVision VoIP Stack MC60 Monitor Webová kamera |
| Mikrofón | Nie |
| Reproduktory | Podpora modulárneho reproduktora |
| Spotreba energie (Typická / Maximálna) | 15W / 75W |
| Napájací Adaptér | Integrovaný |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Smart System | Nie |
| DESIGN | |
| Stojan | Naklonenie, otočenie, Pivot, stojan pre nastavenie výšky |
| Farba | Čierna (Eclipse Black) |
| Šírka rámu | 2 mm |
| Montáž | VESA 100 x 100 mm |
| Podpora ThinkCentre M Series | Podpora Tiny |
| Perá | Nie |
| Rozmery (ŠxHxV) | Iba displej | 613.6 x 46.0 x 357.1 mm Najvyššia pozícia | 613.6 x 195.0 x 539.3 mm Najnižšia pozícia | 613.6 x 195.0 x 384.3 mm |
| Rozmer balenia | 693.0 x 150.0 x 420.0 mm |
| Hmotnosť | Monitor vrátane stojanu | 6.4 kg Iba obrazovka | 4.3 kg |
| Hmotnosť balenia | 9.2 kg |
| KONZULTÁCIA | |
| USB Port | 3x USB-A (USB 5Gbps, 1x BC1.2), 1x USB-C (USB 5Gbps, PD 15W), 1x USB-B (USB 5Gbps, USB upstream) |
| Konektivita | 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x DP 1.4 (HBR2), 1x DP 1.4 Out |
| Sieteové pripojenie | Nie |
| SLUŽBY | |
| Záručná doba | 3 roky |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Environmentálna certifikácia | ENERGY STAR Certified, TCO 10.0, TCO Edge 2.1, EPEAT Gold, RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-D) |
| Ergonomická certifikácia | Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (hardvérové riešenie), TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Low Blue Light, TÜV Rheinland Eye Comfort (5 hviezdičiek) |
| Technológia Sync | Nie |
| Špeciálne funkcie | HDR10 Compliance Továrenská kalibrácia: Priemerné Delta E<2 (pre DCI-P3 a sRGB) Lenovo ThinkColour (Lenovo Accessories a Display Manager) Podpora Lenovo ThinkColour podporuje Windows 10 & 11, Mac OS (funkcie sa líšia v závislosti od systému). Lenovo Accessories and Display Manager je oficiálne Lenovo Display Control Center. LDFM (Lenovo Display Fleet Manager) Prirodzené Low Blue Light Multi-sync |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Podpora Windows 10, Windows 11 |
| PRÍSLUŠENSTVO | |
| Video Kable | HDMI kábel, DP kábel, USB-A -> USB-B kábel |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25" až 27" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.5 kg |
| EAN: | 0198156226693 |
| Použití: | Kancelářský, Profesionální |
| Úhlopříčka displeje ("): | 27 |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Webkamera |
| HDMI počet: | 1 |
| HDMI verze: | 2.1 |
| DP počet: | 2 |
| DP verze: | 1.4 |
| USB počet: | 4 |
| USB verze: | 3.2 |
| USB-C počet: | 1 |
| USB umístění: | Vzadu, Na boku |
| Doba odezvy (ms): | 4 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas (cd/m2): | 350 |
| Kontrast:1: | 1500 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 120 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Energetická trieda: | D |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Možnost prodloužené záruky: | Ano |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
