LENOVO LCD ThinkVision P24QD-40 - 23.8",IPS,mat,16:9,2560x1440,178/178,4/6ms,300cd/m2,1500:1,HDMI,DP,3Y
Kód: 8055517
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Produkt: LENOVO LCD ThinkVision P24Q-40
Part Number: 64B1GAT1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 23.8" |
| Optimálne rozlišenie | 1920x1080 |
| Oblasť sledovania | 526.8x296.4 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4ms (Extreme mode) / 6ms (Typical mode) |
| Jas | 300 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 48Hz - 120Hz |
| Kontrastný pomer | 1500:1 |
| Rozmery | 539.8 x 45.3 x 315.8 mm (21.25 x 1.78 x 12.43 inches) |
| Hmotnosť | 5.6 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x DP 1.4 (HBR3), 1x DP 1.4 Out, 1x USB-C (10Gbps, DP 1.4 Alt Mode HBR3) |
| USB porty | USB-C (USB 10Gbps,DP 1.4 Alt Mode HBR3, PD3.1 140W, USB upstream), 1x USB-B (USB 5Gbps, USB upstream), 4x USB-A (USB 5Gbps, 1x BC1.2, USB downstream), 1x USB-C (USB 5Gbps, 15WPD, USB downstream) |
| Audio signál | - |
| Ethernet | 1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M/2500M) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Modular Speaker Support |
| Camera | Modular Camera Support |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 23,5° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | - |
| Spotreba | |
| Zapnute | 16.5W / 210W (Typical / Maximum) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Integrated |
| Servis | |
| Záruka | 3-year |
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23" až 24" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.23 kg |
| EAN: | 198156544872 |
| Úhlopříčka displeje ("): | 23.8 |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 (WQHD) |
| Výbava: | VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Kamera |
| Rozhraní vstup: | USB-Type B, USB |
| Doba odezvy (ms): | 4 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Kontrast:1: | 1500 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Standardní záruka (roky): | 3 |
| Rozhranie: | HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
