LENOVO Legion H410 Wireless Gaming Headset
Kód: 1651384
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Podrobný popis
Produkt: Lenovo Legion H410 Wireless Gaming Headset
Part Number:GXD1R34013
| Color | Black+Purple |
| Play time | Dongle Mode:42H,Bluetooth Mode: 52H |
| Connection type | Bluetooth & 2.4GHz |
| Frequency range | MIC: 100Hz-8KHz,SPK: 20Hz-20KHz |
| Impedance | MIC: 2.2K?,SPK: 32? |
| Driver | 40mm |
| Cable | 1.5 meters USB-A to Type-C Cable |
| Supported OS | Windows10, Windows11 |
| Warranty | 1 Year |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné slúchadlá s mikrofónom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.57 kg |
| EAN: | 195892111788 |
| Typ slúchadiel: | Okolo uší |
| Využití: | Hraní |
| Konektivita: | 2,4 GHz bezdrátové připojení, Bluetooth |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Mikrofón: | Ano |
| Konstrukce mikrofonu: | Sklápěcí |
| Způsob ztlumení mikrofonu: | Přepínačem |
| Platforma: | Nintendo, PC / mobil, PS5 |
| Výdrž baterie (h): | 42 |
| Dĺžka kábla (v m): | 1.6-2.5 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
