Lenovo Legion/Y32p-30/31,5''/IPS/4K UHD/144Hz/0,2ms/Black/3R
Kód: LNM66F9UAC6EU
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
* Factory Calibration: Avg. Delta E<2
* Brightness Calibration
* Picture In Picture (PIP) / Picture By Picture (PBP) Support
* DisplayHDR™ 400
* Gaming Console Support
* Auto Ambient Brightness Sensor
* KVM Switch
* Natural Low Blue Light
* Lenovo® Artery (Lenovo Display Control Center) Support
* VESA Adaptive Sync
* AMD FreeSync™ Premium
* Smart Power
Typ obrazovky: In-Plane Switching
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 31.5''
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0.1811
Obnovovací frekvence [Hz]: 144 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 400 nits (Peak) / 350 nits (Typical)
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 0.2 ms (MPRT) / 2 ms (Level 4) / 3 ms (Level 3) / 4 ms (Level 2) / 5 ms (Level 1) / 7 ms (Off mode)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1.07 Billion
Reproduktory: 5W x 2
Konektory:
* USB Port: 2x USB-A 3.2 Gen 1, 1x USB-B 3.2 Gen 1 (USB upstream) 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode, USB upstream)
* Video Connector: 2x HDMI® 2.1, 1x DP 1.4, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode)
Napájení: Integrated
Spotřeba [W]: 62 W
Montáž na zeď: Supports VESA mount 100 mm
Naklápění monitoru: Tilt, Swivel, Height Adjust Stand
Barva: Raven Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 715.1 x 598.8 x 298.4 mm
Hmotnost [kg]: 9.6 kg
Záruka: 36 měs. https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_Monitors/Lenovo_Legion_Y32p_30?M=66F9UAC6EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 14.3 kg |
| EAN: | 196800876515 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,1811 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 715,1 x 598,8 x 298,4 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 9,6 |
| Model: | Y32p-30 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 0,2 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 10 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 144 |
| FreeSync: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 62 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Lenovo Legion |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Zoner logo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
