Lenovo T24i-40 23.8'' IPS/16:9/1920x1080/1500:1/4ms
Kód: LNM64A4MATXEUS
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
* Podpora Lenovo ThinkColour (Lenovo Accessories and Display Manager)
* Low Blue Light
* Flicker Free
* Eyesafe displej
* Eye Comfort
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 23,8''
Rozlišení: 1920 x 1080
Rozteč bodu [mm]: 0,2745 x 0,2745
Obnovovací frekvence [Hz]: 48 Hz - 120 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: antireflexní
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1500:1
Odezva [ms]: 4 ms (extrémní režim) / 6 ms (normální režim)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 16,7 mil
Reproduktory: Ne (podpora modulárních reproduktorů)
Kamera: Ne (podpora modulární kamery)
Stojan:
* Tilt Angle (Front / Back) -5° / 23.5°
* Swivel Angle (Left / Right) -45° / 45°
* Pivot -90° / 90°
* Lift (Max. Range) 155 mm
Montáž na zeď: Supports VESA mount 100 mm
Zabezpečení: bezpečnostní slot Kensington (2,5 mm x 6 mm)
Konektory: 1x USB-C (USB 5GBps / USB 3.2 Gen 1) with 15W PD, data transfer only, USB downstream 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) - USB Downstream 1x USB-B (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) - USB Upstream 1x DP 1.2 1x HDMI 1.4 1x VGA
Napájení: integrované
Spotřeba [W]: 12 typická/ 66 maximální
Barva: Raven Black
Rozměry (se stojanem, mm): 539,8 x 190 x 505,8
Rozměry (bez stojanu, mm): 539,8 x 45,3 x 314,8
Hmotnost [kg]: 5,1 / 3
Energetický štítek EU: (třída C)
Obsah balení:
* monitor se stojanem
* 1x DP kabel (1,8m)
* 1x kabel USB-B na USB-A (1,8 m)
* 1x napájecí kabel (1,8m)
* stručný návod k obsluze
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 23" až 24" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 7.07 kg |
| EAN: | 198155418754 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,2745 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 734.0 x 112.0 x 422.0 mm |
| Kontrast (statický): | 1 500:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178° / 178° |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 23,8 |
| Hmotnosť presná (kg): | 5,1 |
| Model: | T24-40 |
| Trieda energetickej účinnosti: | C |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Spotreba energie (W): | 15 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| EKO produkt podľa parametra EU: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkVision |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D1024120097 |
| Výkon Power Delivery (W): | 15 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | TCO logo |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
