Lenovo ThinkCentre M/M70q Gen 6/Tiny/U5-235T/16GB/512GB/Intel int/W11P/3ROn-Site
Kód: LNP13A4000FCK
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 3.63 kg |
| EAN: | 198158187176 |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 5 |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkCentre M |
| Provedení: | Ultra small (tenký client) |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnica: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Paměť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Model: | M70q Gen 6 |
| Počet jader CPU: | 14 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,2 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 2 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 0 |
| USB 3.x (zadní): | 4 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadní): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 90 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Wi-Fi: | Ano |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 On-Site |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | U5-235T |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| TCO Certified: | Ano |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,0 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Farba: | Černá |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
