iiyama G-Master/GB2771UHSU-B1/27''/IPS/4K UHD/144Hz/0,8ms/Čierna/3R
Kód: 20801780001GB27515
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
G-MASTER GB2771UHSU-B1
Typ obrazovky: ,IPS
Úhlopříčka [palce]: ,27
Rozlišení: ,3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: ,0.155
Obnovovací frekvence [Hz]: ,144
Poměr stran: ,16:9
Jas [cd/m2]: ,450
Kontrast: ,1 500:1
Odezva [ms]: ,0,8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Počet barev: ,1,07 B.
Reproduktory: ,2x 2W
Konektory: ,
* 2x HDMI 2.1
* 1x DisplayPort
* 4x USB HUB ,(x2 v3.2 Gen 1 (5Gbps, 4.5W, Type-A), x2 v3.2 Gen 1 (5Gbps, 5W, Type-C))
* Konektor pro sluchátky
Napájení: ,Interní
Spotřeba [W]: ,26
Stand By režim [W]: ,0,5
Třída energetické náročnosti: ,F
Montáž na zeď: ,VESA 100x100
Naklápění monitoru: ,
* Výškově nastavitelné: 150mm
* Otočný (Pivot): 90°
* Úhel otočení: 90°, 45° doleva, 45° doprava
* Úhel náklonu 23° nahoru, 5° dolů
Barva: ,Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): ,614.5 x 417 (567) x 213m ,
Hmotnost [kg]: ,5,97
Obsah balení: ,
* Napájecí kabel
* USB kabel
* HDMI kabel
* DisplayPort kabel
Záruka: ,3 roky
Stránky výrobce: ,https://iiyama.com/cz_cs/produkty/g-master-gb2771uhsu-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 8.7 kg |
| EAN: | 4948570127139 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0.155 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 614.5 x 567 x 213 |
| Kontrast (statický): | 1 500:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 5,97 |
| Model: | GB2771UHSU-B1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ano |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 0,8 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 4 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 144 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 26 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | iiyama G-Master |
| Výkon Power Delivery (W): | Nepodporuje |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 450 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | iiyama Benelux B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Wijkermeerstraat 8, 2131 HA Hoofddorp, Netherlands |
| E-mail : | sales.nl@iiyama.com |
