Lenovo ThinkVision/P32UD-40/31,5''/IPS/4K UHD/120Hz/4ms/Čierna/3R
Kód: LNM64A8XAT2EU
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Lenovo ,ThinkVision P32UD-40 Monitor
Typ obrazovky: ,IPS
Podsvícení: ,WLED
Úhlopříčka [palce]: ,31,5
Rozlišení: ,3 840 x 2 160
Rozteč bodu [mm]: ,0.1815 x 0.1815
Obnovovací frekvence [Hz]: ,120
Poměr stran: ,16:9
Povrch displeje: ,Anti-reflexní
Jas [cd/m2]: ,350
Kontrast: ,1 500:1
Odezva [ms]: ,4
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Počet barev: ,1,07 B.
Reproduktory: ,Není součástí základní výbavy
Konektory: ,
* 1x thunderbolt 4 (40Gbps, PD3.1 up to 140W, DP1.4 HBR3 Alt Mode, USB upstream)
* 1x USB-B (USB 5Gbps, USB upstream)
* 4x USB-A (USB 5Gbps, 1x BC1.2, USB downstream)
* 1x USB-C® (USB 5Gbps, 15W PD, data only, USB downstream)
* 1x HDMI® 2.1 TMDS
* 1x DP 1.4 (HBR3)
* 1x DP 1.4 Out
* 1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M/2500M)
Napájení: ,Integrovaný
Spotřeba [W]: ,23
Stand by režim ,
[W]: ,0,5 ,
Třída energetické náročnosti: ,E
Montáž na zeď: ,VESA 100x100
Naklápění monitoru: ,
* Naklonění
* Natočení
* Pivot
* Výškově nastavitelné
Barva: ,Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): ,714.3 x 218.0 x 439,5- 594.5
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): ,714.3 x 46.0 x 413.2
Hmotnost [kg]: ,5,2 / 8,1
Obsah balení: ,
* 1x DisplayPort 1.4 kabel
* 1x USB-B/USB-A kabel
* 1x Thunderbolt kabel
* 1x Napájecí kabel
* Zpráva o tovární kalibraci
* Stručný návod k nastavení ,
Záruka: ,3 Roky
Stránky výrobce: ,https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkVision_P32UD_40_Monitor?M=64A8XAT2EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11.28 kg |
| EAN: | 199274963675 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0.1815x0.1815 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 714.3 x 218.0 x 594.5 |
| Kontrast (statický): | 1 500:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 8,1 |
| Model: | P32UD-40 |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Konektor USB-C: | Ano |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 23 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Lenovo ThinkVision |
| Výkon Power Delivery (W): | 140 |
| Farba: | Černá |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
