LENOVO TWS YOGA PC Edition Headphones - Cosmic Blue
Kód: 1651052
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Podrobný popis
Produkt: Lenovo TWS YOGA PC Edition - Kozmická modrá
Part Number: GXD1P47518
| Pripojenie | BT 5.3 |
| Farba | Kozmická modrá |
| Dĺžka/konektor kábla | 50 cm / Typ C |
| Mikrofón | 3-mikrofóny, všesmerové, citlivosť: -38±1 dBV, SNR: typ. 64 dB(A) |
| Frekvenčný rozsah | 20–20 000 Hz |
| Citlivosť | 116 dB SPL |
| Ovládanie |
1. Dvojité stlačenie: prehrávanie/pozastavenie 2. Dlhé stlačenie: ANC/priehľadný režim/vypnutie ANC 3. Trojité stlačenie: prepnutie na aktuálne aktívne zariadenie (funkčné len pri zapnutom trojitom stlačení) 4. Dlhé stlačenie L/P súčasne: vypnúť/zapnúť mikrofón |
| Doba prehrávania | ANC VYPNUTÉ: až 7 hodín, celkovo až 36 hodín s nabíjacím puzdrom |
| Batéria | 1. Kapacita batérie slúchadiel: 40 mAh 2. Kapacita batérie nabíjacieho puzdra: 500 mAh |
Dodatočné parametre
| Kategória: | True Wireless - do uší |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 195892099093 |
| Konektivita: | Bluetooth |
| Mikrofón: | Ano |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia |
| E-mail : | www.lenovo.com |
