LG/27US500-W/27''/4K UHD/White
Kód: 208021674711
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
27“ 4K UHD UltraFine™ IPS monitor
* 27“
* HDR 10 s DCI-P3 90 %
* 4K UHD
* IPS
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0.1554
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 5
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1.07B
Konektory:
* HDMI: Ano, 2x
* DisplayPort: Ano, 1x
* Headphone Out: Ano
Napájení: Externí, 100-240V (50/60Hz)
Spotřeba [W]: 26
Stand By režim [W]: méně než 0,5 W
Montáž na zeď: 100 x 100mm
Naklápění monitoru: Náklon
Barva: Bílá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 613.5 x 454.7 x 214.9
Hmotnost [kg]: 5,5
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 25" až 27" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.7 kg |
| EAN: | 8806096167892 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 613,5 x 454,7 x 214,9 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 5,5 |
| Model: | 27US500-W |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| HDR: | HDR10 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Značka: | LG |
| Farba: | Bílá |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 300 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | LG Electronics Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn, Germany |
| E-mail : | www.lg.com |
