LG UltraGear/32G810SA-W/31,5''/IPS/4K UHD/144Hz/1ms/White/2R
Kód: 208021754379
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
* Auto Brightness
* Black Stabilizer®
* Crosshair®
* Dynamic Action Sync®
* Flicker Safe
* FPS Counter
* HDR Effect
* HDR10
* NVIDIA G-Sync™
* Reader Mode
* Smart Energy Saving
* DisplayHDR™ 400
* VESA Adaptive-Sync
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: ano (Auto Brightness, Flicker Safe, HDR Effect)
Úhlopříčka [palce]: 31.5''
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0.1818 x 0.1818
Obnovovací frekvence [Hz]: 144 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: (Typ.) 400 cd/m2 (Min.), 320 cd/m2
Kontrast: 1000:1 (Typ.)
Odezva [ms]: 1 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°(R/L), 178°(U/D)
Počet barev: 1.07 miliardy
Reproduktory: ano
Konektory: DisplayPort 1.4, HDMI, Headphone Out, USB Down-stream, USB Up-stream, USB Type-C (data + napájení 65 W)
Napájení: 100~240V (50/60Hz), externí adaptér
Stand By režim [W]: < 0.5W
Montáž na zeď: ano, 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: Tilt/ Height/ Swivel/ Pivot
Barva: Bílá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 714 x 625 x 249
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 714 x 429 x 69
Hmotnost [kg]: 10.5 kg (se stojanem), 6.5 kg (bez stojanu)
Obsah balení: DisplayPort kabel, HDMI kabel, USB Type-C kabel, dálkové ovládání
Video Kabel v balení: ano (DP, HDMI, USB-C)
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 14.5 kg |
| EAN: | 8806096349304 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,1816 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 714 x 625 x 249 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Externí |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 10,5 |
| Model: | 32G810SA-W |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 10 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 144 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| HDR: | HDR10 |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 2 |
| Modelový rad: | LG UltraGear |
| Výkon Power Delivery (W): | 65 |
| Farba: | Bílá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | LG Electronics Deutschland GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn, Germany |
| E-mail : | www.lg.com |
