MSI MAG/321CUP/31,5''/QD-OLED/4K UHD/165Hz/0,03ms/Čierna/3R
Kód: 20800439
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
MAG 321CUP QD-OLED
* 3rd Gen QD-OLED Panel
* Fastest 0.03ms GtG response time and 165Hz refresh rate
* QD Premium Color
* Incredible HDR visual
* MSI OLED Care 2.0
* Console Mode
* Curve 1700R
* Adaptive-Sync
* DisplayHDR True Black 400
* Kensington Lock
Typ obrazovky: QD-OLED
Úhlopříčka [palce]: 31.5''
Rozlišení: 3840 x 2160 (UHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.1814
Obnovovací frekvence [Hz]: 165 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-Reflection
Jas [cd/m2]:
* SDR: 250
* HDR: 450 (Typ.) (True Black 400 with 10% APL), 1000 (Typ.) (Peak 1000 with 3% APL)
Kontrast: 1500000:1 (Typ.)
Odezva [ms]: 0.03 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°(H) / 178°(V)
Počet barev: 1.07B, 10 bits
Konektory: Video ports:
* 1x HDMI™ 2.1 (UHD@165Hz)
* 1x DisplayPort 1.4a
* 1x Type-C (DP alt.) w/ 15W PD Audio ports:
* 1 x Headphone-out
Napájení: 100~240V, 50/60Hz
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
* Adjustment (Tilt): -5° ~ 15°
* Adjustment (Swivel): 30° ~ 30°
* Adjustment (Height): 0 ~ 100 mm
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 714 x 473 x 318 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 714 x 423 x 123 mm
Hmotnost [kg]: 8.0 kg / 11.3 kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11.4 kg |
| EAN: | 4711377250634 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0,1814 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | QD-OLED |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 714 x 473 x 318 |
| Kontrast (statický): | 1 500 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 11,3 |
| Model: | 321CUP |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 0,03 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 165 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| HDR: | HDR |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | MSI MAG |
| Výkon Power Delivery (W): | 15 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | MSI Computer Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son, Netherlands |
| E-mail : | notebook-info@msi.com |
