MSI MAG/321CUPDF/31,5''/VA/4K UHD/160Hz/0,5ms/Čierna/3R
Kód: 20800446
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Krása je v detailech Herní monitor MSI MAG 321CUPDF, 32palcový ohromující Rapid VA, duální režim s UHD 160Hz a FHD 320Hz. Vybaveno dobou odezvy 0,5 ms (GtG, min.), bezrámečkovým designem, VESA DisplayHDR 400, AI Vision. Ideální pro soutěživé hráče, kteří hledají ponoření. Upgradujte své nastavení – podívejte se hned a hrajte!
* Rapid VA Panel
* Duální režim
* 0,5 ms (GtG, min.) doba odezvy
* Nastavitelný stojan
* AI Vision
* Curve 1500R
* AMD FreeSync™ Premium
* Displej VESA HDR 400
* PIP / PBP Function
Typ obrazovky: Rapid VA
Úhlopříčka [palce]: 31,5''
Rozlišení: 3840 x 2160 (UHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.18159
Obnovovací frekvence [Hz]: Normální: 160 Hz\Duální režim: 320 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3000:1 (Typ.)
Odezva [ms]: 0,5 ms (GtG, min.)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178\178
Počet barev: 1.07B, 10 bits (8 bits + FRC)
Konektory: Video porty:
* 1x DisplayPort 1.4a (HBR3)
* 2x HDMI™ 2.1 (4K@160Hz)
* 1x Type-C (DP alt.) s PD 15W Audio porty:
* 1x sluchátkový výstup
Napájení: Externí adaptér, 100~240V, 50/60Hz
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
* Nastavení (náklon): -5° ~ 20°
* Úprava (výška): 0~130 mm
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 710,5 x 643,7 x 266,6
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 710,5 x 423,3 x 96,8
Hmotnost [kg]: 6,65 kg (14,7 lb) / 9,62 kg (21,2 lb)
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 33" a väčšie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11.2 kg |
| EAN: | 4711377257060 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodov (mm): | 0,18159 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 710,5 x 643,7 x 266,6 |
| Kontrast (statický): | 3 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Externí |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 31,5 |
| Hmotnosť presná (kg): | 9,62 |
| Model: | 321CUPDF |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 0,5 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 160 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | MSI MAG |
| Výkon Power Delivery (W): | 15 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | MSI Computer Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son, Netherlands |
| E-mail : | notebook-info@msi.com |
