MSI Modern/MD272UPHG/27''/IPS/4K UHD/60Hz/4ms/Black/3R
Kód: 20800451
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Brilliant Colors for Effortless Productivity
* DisplayHDR 400
* KENSINGTON LOCK
* PIP/PBP modes
* 98W Power Delivery
* Less Blue Light + Anti-Flicker + Anti-Glare
* Built-in Speakers
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27''
Rozlišení: 3840 x 2160 (UHD)
Rozteč bodu [mm]: 0,1554
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-Glare
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4 ms (GtG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°(H) / 178°(V)
Počet barev: 1.07 B
Reproduktory: 2 x 3W
Konektory: VIDEO PORTS:
* 2x HDMI™ 2.0b (UHD@60Hz)
* 1x DisplayPort 1.4a
* 1x Type-C (DP alt.) w/ 98W PD USB Ports:
* 3x USB 5Gbps Type-A
* 1x USB 5Gbps Type-B AUDIO PORTS:
* 1 x Headphone-out
Napájení: Internal Power Board, 100~240V, 50/60Hz
Montáž na zeď: 75 x 75 mm
Naklápění monitoru:
* ADJUSTMENT (TILT): -5° ~ 20°
* ADJUSTMENT (SWIVEL): -30° ~ 30°
* ADJUSTMENT (PIVOT): -90° ~ 90°
* ADJUSTMENT (HEIGHT): 0 ~ 110 mm
Barva: Black
Rozměry (ŠxVxH mm): 613.5 x 362.3 x 63.8 mm
Hmotnost [kg]: 6.55 kg
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 9.28 kg |
| EAN: | 4711377262163 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,1554 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 613,5 x 362,3 x 63,8 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Interní |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Uhlopriečka ("): | 27 |
| Hmotnosť presná (kg): | 6,55 |
| Model: | MD272UPHG |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 6 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 75 x 75 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | MSI Modern |
| Výkon Power Delivery (W): | 98 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikácia HDR: | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | MSI Computer Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son, Netherlands |
| E-mail : | notebook-info@msi.com |
