MSI MPG/274URDFW E16M/27''/IPS/4K UHD/160Hz/0,5ms/Čierna/3R
Kód: 20800502
Výhodné doručenie
Už od 2,49€.

Všetko skladom
Viac ako 50 000 produktov skladom pre rýchle doručenie.

Spokojnosť
Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ.

Overený obchod
Viac ako 10 000 zákazníkov nás odporúča.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Gaming Monitor
* Mini-LED
* AI Dual Mode
* AI Menu
* Rapid IPS
* VESA DisplayHDR 1000
* Quantum Dot Technology
* One-Click Switch
* Aspect Ratio Options
* Adaptive-Sync
Typ obrazovky: Rapid IPS s Mini-LED (1152 zón)
Podsvícení: Mini-LED
Úhlopříčka [palce]: 27''
Rozlišení: 3840 x 2160 (UHD), 1920 x 1080 (FHD, Dual Mode)
Rozteč bodu [mm]: 0.15525 x 0.15525
Obnovovací frekvence [Hz]: 160 Hz (UHD), 320 Hz (FHD, Dual Mode)
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-glare
Jas [cd/m2]: SDR: 400 cd/m2, HDR: 1000 cd/m2 (špičkový)
Kontrast: 1000:1 (typ.), 100000000:1 (DCR)
Odezva [ms]: 0.5 ms (GtG, min.)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1.07 miliardy, 10 bitů (8 bitů + FRC)
Konektory:
* 1x DisplayPort 1.4a (HBR3)
* 2x HDMI™ 2.1 (UHD@160 Hz)
* 1x USB-C (DP alt., 98 W Power Delivery)
* 1x Headphone-out
Napájení: Externí adaptér 24 V / 11 A, 100~240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 26
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Ergonomie: Náklon: -5° ~ 20°, Otočení: -30° ~ 30°, Pivot: -90° ~ 90°, Výška: 0 ~ 110 mm
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 613.1 x 400.85 x 202.38 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 613.1 x 375.31 x 68.77 mm
Hmotnost [kg]: 8.2 kg / 12.4 kg (NW / GW)
Obsah balení: 1x DP kabel (1.4a), 1x HDMI™ kabel (2.1), 1x USB Type-B na A, 1x USB Type-C, 1x napájecí kabel (C5), 1x AC adaptér, 1x příručka, 4x VESA šroub
Video Kabel v balení: DP, HDMI™, USB Type-C
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | 28" až 32" |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11.64 kg |
| EAN: | 4711377300322 |
| Konektor USB: | Ne |
| Rozteč bodů (mm): | 0,15525 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitný video: | Ne |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Rozměry (ŠxVxH mm): | 613,1 x 400,85 x 202,38 |
| Kontrast (statický): | 1 000:1 |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Zdroj: | Externí |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Úhlopříčka ("): | 27 |
| Model: | 274URDFW E16M |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odezvy (ms): | 0,5 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Způsob použití: | Herní |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 160 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 26 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 100 x 100 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | MSI MPG |
| Výkon Power Delivery (W): | 98 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikace HDR: | DisplayHDR 1000 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ano |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | MSI Computer Europe B.V. |
|---|---|
| Adresa : | Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son, Netherlands |
| E-mail : | notebook-info@msi.com |
